Project Description

Paraolimpijczycy – serwis internetowy

Klient

aplikacje Web

Polski Komitet Paraolimpijski narodził się z chęci propagowania i upowszechniania idei paraolimpizmu. Od 1998 roku z powodzeniem rozwija sportowego ducha wśród osób niepełnosprawnych w Polsce, inspirując ich do angażowania się w zajęcia sportowe. Przygotowuje również reprezentację narodową do udziału w Igrzyskach Paraolimpijskich.

Wyzwania

Klient poszukiwał kompleksowego rozwiązania, które będzie nie tylko bazą wiedzy o paraolimpijczkach, ale przede wszystkim miejscem inspirującym i zachęcającym ludzi z całego świata do śledzenia ich osiągnięć sportowych. Celem było także utworzenie platformy, ułatwiającej komunikację z paraolimpijczykami.

Rozwiązanie

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania Klienta, Cybercom stworzył aplikację webową, skupiającą w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje o paraolimpijczykach – przede wszystkim ich krótkie biografie czy sukcesy sportowe.

Aplikacja obejmuje strefę dla sportowców oraz strefę dla trenerów, ułatwiając tym samym komunikację pomiędzy nimi. Zawiera bieżący kalendarz wydarzeń sportowych i najnowsze informacje ze świata sportowego. Jest również miejscem wymiany doświadczeń i motywacji sportowych.

Korzyści

Dzięki rozwiązaniu od Cybercom Klient z łatwością może promować sporty paraolimpijskie, zapewnić dostęp do szczegółówych informacji o sportowcach, a co najważniejsze – zadbać o wzrost wiedzy o paraolimpijczykach i ich osiągnięciach.